Aktualności

Zwycięstwo na ciężkim terenie !

• autor: sksjastrzebiec, 2016-04-07 20:17

JASTRZĘBIEC: Dudek – Rosół, Wróblewski, Górnikowski, Karwat, Zapart (40 Pawłowski), Świtała (75 Chuma), D. Szych, Kaźmierczyk (90 Malmur) – Giełażyn, Rędziak.

Jastrzębiec zwyciężył w swoim pierwszym meczu na ciężkim terenie w Charsznicy! Goście szybko otworzyli wynik, po niespełna minucie, piłkę do siatki gospodarzy wpakował Giełażyn. Drugą bramkę dołożył w 15 minucie Rędziak, który bez problemu wykorzystał sytuacje sam na sam z Szewczykiem...

Sędziowali: Krzysztof Belski oraz Kamil Dąbrowski i Tomasz Różycki (KS Kraków). Żółte kartki: Marcin Pypno, Tomasz Niewiara - Patryk Kaźmierczyk, Tomasz Chuma, Radosław Pawłowski.

Spartak starał się odpowiedzieć na liczne ataki gości, próbował Pałka i Cholewa. Po przerwie znów ostro ruszyli Jastrzębianie, niestety po podaniu Kaźmierczyka minimalnie chybił "Gieła".  Gospodarze odpowiedzieli dopiero w 58 minucie, błąd  przyjezdnych wykorzystał Kostrzewa, który dał cień szans na choćby remis. Warto powiedzieć że był to dobry kwadrans w wykonaniu Spartaka, ale to było wszystko na co było stać gospodarzy tego niedzielnego południa. Jastrzębiec mógł dobić rywala w 80 minucie , niestety swoją doskonała okazję zmarnował Rędziak. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla gości, tegoż dnia dopisała również frekwencja ze strony kibiców, którzy z pewnością nie narzekają na brak emocji!

Za tydzień  Jastrzębiec rozegra kolejny mecz, będzie to pierwsze spotkanie przed własną publicznością, rywalem biało niebiesko żółtych będzie Agricola Klimontów!