Wyjazd do KOSZYC!

• autor: sksjastrzebiec, 2017-04-14 22:35
Kolejnym rywalem Jastrzębca będzie drużyna Szreniawy Koszyce !
Oby to była WIELKA SOBOTA dla naszych zawodników! Jeżeli Jastrzębiec chcę pozostać w lidze to musi zacząć regularnie zbierać punkty.

Zapraszamy kibiców na wyjazdowy mecz do Koszyc!

SZRENIAWA KOSZYCE VS SKS JASTRZĘBIEC
WIELKA SOBOTA GODZINA 16;00
STADION KOSZYCE!

autor: zaoramy 2017-04-17 10:13:37

Profil zaoramy w Futbolowo coś mi się wydaje że trener to jest nie trafiony strzał jeszcze za taką gotówkę a co uczy? Nawet drużyny nie umie ustawić grają dalej to samo żadnej finezji, nieoczekiwanych zagrań.Jedyne co dostają to w d***** i to wysoko.Trener kasę za to bierze a na chłopakach wieszają wszyscy psy że łamaga oferma i sie kiwa. Dać te pieniądze chłopakom za paliwo podzielić równo i wtedy coś oczekiwać a tak to co każdy ma wyjebane- trener kasę wziął ale my wszyscy za to płacimy bo pieniądze sa wyprowadzone z gminy - a nam zawsze chodzi o to że zespół przegrał jesteśmy zżyci z tym klubem i co z tym faktem zarząd ma zamiar zrobić?Albo wymienić cały zespół(nie realne),trenera (realne)albo zarząd(realne) bo jak widac tu nic nie jest zmieniane ta jak w tej gminie od parunastu lat.

autor: zaoramy 2017-04-17 10:14:44

Profil zaoramy w Futbolowo W A klasie wcale nie musimy zbierać frycowego my już tam byliśmy tylko z utrzymaniem są problemy a to już jest do dogrania tylko zmiany są potrzebne ZMIANY (FRANEK CO U CIEBIE?A BEZ ZMIAN).To chyba wszyscy pamiętają.

autor: byniek3443 2017-04-23 17:40:39

Profil byniek3443 w Futbolowo Jest jakiś sens w wypowiedzi przedmówcy każdy ma swoje zdanie na ten temat a ja z przedmówcą w pełni sie zgadzam.Brak zawodników rezerwowych to wina trenera,który swoimi błędnymi i nie przemyślanymi decyzjami zniechęca zawodników do gry w klubie faworyzując jednych dobijając drugich.Dzisiejsza gra w pełni przedstawiała problem z jakim boryka sie klub,który nie posiada ławki rezerwowej a wyniki same mówią za siebie.Brak profesjonalizmy trenerskiego doprowadza do haotyzmu na boisku i słabej gry co przedstawia sie w tabeli i w samych wynikach-a może lepiej jak by poprowadził ten klub człowiek bez licencji trenera a duszą,zadziornością,charyzmą i charakterem przywódcy. Myślę,że zarząd będzie miał twardy orzech do zgryzienia bo już najwyższy czas podjąć decyzje albo znowu czaka nas spadek do B